Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pletichy věřitelů, trestné činy soudců.

21. 04. 2017 9:18:18
Na vlastní oči se můžete přesvědčit při nadcházejícím soudním řízení, jak přemění soudkyně 30% na 50%, aby zvýšila zisk věřitelů svou zvrácenou podjatostí a zneužitím moci. Snad vědomým trestným činem, nebo pouze nedbalostí?

Schváleným způsobem oddlužení plněním splátkového kalendáře je povinnosti dlužníka podle zákonů v souladu s Listinou práv a svobod rozvrhnout měsíční splátky z 30% zjištěných pohledávek navýšené o stejně rozvrženou odměnu správce. Takto zjištěnou měsíční splátku má povinnosti zasílat insolvenčnímu správci, který získanou částku rozdělí na svou odměnu a zbytek rozdělí mezi přihlášené věřitele a jejich zjištěné pohledávky. Toliko podle zákona. Oddlužení je dobrovolný akt dlužníka!! Takto zjištěnou měsíční splátku lze strhávat z příjmů dlužníka, avšak pouze z postižitelné části mzdy, maximálně však jako u přednostních pohledávek. (pracuje-li dlužník méně, zůstane mu méně, pracuje-li více, musí mu více zůstat! Zůstává všem stejně?!)

Podle předsudků. Širokou veřejností byl přijat způsob oddlužení plněním splátkového kalendáře jako vylepšená forma exekuce, která konsoliduje dosavadní pronásledování dlužníka v jedné óbr exekuci. Jednostranné vykořisťování dlužníků k obohacení kohokoliv, kdo se přihlásí na straně druhé o svou pohledávku,jako nezajištěný věřitel.

Český jazyk jako jedovatý had. Nezabavitelné minimum si veřejnost přeložila jako částku, která MUSÍ dlužníku zůstat. Myšlenka je postavena opačně. MŮŽE být zabaveno, nebo postižitelná částka k nezabavitelnému minimu. Soudcům a správcům při této konspiraci začnou jiskřit oči a plácají se po ramenou, když úspěšně okradou dlužníka, společnými silami, a "vydobudou" pro věřitele 100% pravidelnou měsíční exekucí příjmů až k nezabavitelným minimům!! Takto probíhá drtivá většina insolvencí obelháváním soudci široké veřejnosti. Skutková podstata řady trestných činů obsažených v trestním zákoně, zneužitím pravomocí úředních osob počínaje, pletichami v insolvenčním řízení konče.

Podvodníci mezi věřiteli a jiná šmelina. Přihlásí-li věřitel do pohledávky vícenáklady a jiné částky, které lze úspěšně popřít, měl by je správce popřít bez váhání. Prakticky je správce dozorující orgán, který má chránit dlužníka před nepoctivými věřiteli. Nepoctivý, už to slovu napovídá o co se jedná. Aby se věřitel nedostal nedopatřením do střetu se zákonem, má možnost po návrhu správce, popřenou část zaplatit do majetkové podstaty dlužníka ku prospěchu všech ostatních věřitelů. Avšak musí to navrhnout správce soudu. Správce to nikdy nenavrhne!! Spíše to konzultuje se soudcem, popřípadě s vyššími úředníky a mimo jednání věřitele upozorní na popíratelnost pohledávky a tak má nepoctivý věřitel šanci svůj pokus o PODVOD vzít zpět. A také se to tak děje!!!

Další šmelina. Nedokáži si představit, že za následujícím jednáním popsaným níže není korupce?! Dlužník bývá okraden postupy popsanými o částku blížící se k 30% dlouho před uplynutím pětiletého období. V rejstříku správce pravidelně zveřejňuje zprávy o plnění oddlužení dlužníka. Jeho zpráva obsahuje položky "míra uspokojení" a "očekávaná míra uspokojení". První položka je v pořádku. Avšak ta druhá dává jasný signál nepoctivcům k pletichám. Správce takto sděluje: "Ve třicátém měsíci bude mít dlužník splaceno 30% avšak já nenavrhnu osvobození a okradu jej ještě o dalších 30%!!" Co se začne dít? Začnou se střídat osoby věřitelů!! Předpokládám, že původní věřitelé si nechají od svých nástupců vyplatit zbytek do 30% a pak je ponechají osudu, zda správce dodrží předpoklad a dlužníka okrade a vytvoří tak pro nástupce věřitelů značný zisk v poměru k investici?!

Ideální stav. Ideálním stavem je situace, kdy je dlužník vyčerpán vykořisťováním srážkami k nezabavitelnému minimu, začne mu docházet, že něco není v pořádku a snaží se domoci spravedlnosti. Napíše soudu, že chce stanovit srážku, kterou je povinen měsíčně hradit, protože se mu nezdá život z nezabavitelného minima adekvátní. V tomto okamžiku soudci a správci zajiskří oči nadšením, že si dlužník svou hloupostí sám požádá o zvýšení z 30% na 50% a soudce navíc bude moci šmelení s pohledávkami legalizovat!!! V zákoně je to jinak, ale o tom jsem už psal dříve, jak zdárně soudci překrucují literu zákona. A toto je přesně ten okamžik, kdy se bude překrucovat, kroutit, natahovat, šmelit, krást, podvádět!!!

Schyluje se k naplnění popisované skutkové podstaty nařízeným jednáním k návrhu dlužníka o úpravu splátek na den 11.05.2017 v 09:20 hod. do č. dv. P45 v přízemí budovy Krajského soudu v Ústí nad Labem, Národního odboje 1274.

Soudkyně má povinnost dlužníka osvobodit od placení neuspokojených pohledávek, neboť splnil řádně a včas všechny své povinnosti, splatil 30% i odměnu správce, avšak mu uloží měsíční srážku s minimálním uspokojením 50% na základě jeho "vlastní žádosti"!! K dnešnímu dni se změnilo 6 osob věřitelů ze sedmi přihlášených. V případě, že dlužníka osvobodí, bude nejspíš čelit kritice. V případě, že uloží dlužníku dál splácet, bude čelit nejspíš úplatkům.

Všichni, komu insolvence něco říká se přijďte podívat, přesvědčit na vlastní oči, jak to s tou českou justicí, potažmo spravedlností vlastně je!!

Autor: Marek Šiňanský | pátek 21.4.2017 9:18 | karma článku: 7.57 | přečteno: 347x

Další články blogera

Marek Šiňanský

Loterie s dluhy a dlužníky.

Kdybych vzal všechny spisové značky běžících exekucí a insolvencí, vložil je do jednoho osudí, zamíchal a jednu spisovou značku vytáhl, šance, že bude vylosované řízení v souladu se všemi předpisy je stejná, jako výhra ve sportce

18.4.2017 v 8:00 | Karma článku: 16.99 | Přečteno: 478 | Diskuse

Marek Šiňanský

Soudní exekutor přišel o zuby

Boj s větrnými mlýny není tak zbytečný, pokud se na Vaši stranu přidá extrémně silný vítr, který mlýny zničí.

11.4.2017 v 7:13 | Karma článku: 20.24 | Přečteno: 1356 | Diskuse

Marek Šiňanský

Promiskuitní soudkyně Krajského soudu v Ústí nad Labem

Tématem článku není poučení o způsobu uplatnění insolvenčního práva, ale o tom, co se začne dít, když selže zástupce dlužníka.

20.3.2017 v 6:09 | Karma článku: 20.99 | Přečteno: 1389 | Diskuse

Další články z rubriky Pozvánky, akce

Milan Šarapatka

Král do boje táh a s ním do té války jel na mezku klaun...

V poslanecké sněmovně dnes schvalujeme misi českých vojáků do Pobaltí. Mají tam působit v rámci aliančních bojových uskupení. Otázkou je, zda právě toto je to hlavním úkolem naší armády.

11.7.2017 v 17:06 | Karma článku: 19.40 | Přečteno: 400 | Diskuse

Hermína Muchová

S elánem na Elán

Pracujete také s elánem, tak jako zaměstnanci zámku Loučeň? Máte rádi oslavy, hudbu a jste zvědaví, co se za posledních deset let na zámku Loučeň událo? Pokud ano, je tento článek právě pro Vás. Přijďte na oslavu, přijede i Elán!

4.7.2017 v 9:03 | Karma článku: 9.56 | Přečteno: 707 | Diskuse

Ivo Panuš

I přes tu skutečnost, že jsme značně ateistickým národem, co si budeme nalhávat, ...

...tak výstavu liturgických oděvů a předmětů lze považovat za zcela ojedinělou a unikátní. Jedná se o velice zajímavý nápad z oblasti kultury, kdy se nám nabízí seznámit se s módními trendy liturgického oblečení.

27.6.2017 v 17:21 | Karma článku: 8.80 | Přečteno: 390 | Diskuse

Jiří Laser Ručka

21. - 24 . června 2017 se bude konat ve Valašském Meziříčí Valašský špalíček 2017

35. ročník Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček 2017 se uskuteční opět v červnu, v areálu zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí od středy 21. června do soboty 24. června 2017.

4.6.2017 v 10:26 | Karma článku: 6.41 | Přečteno: 117 | Diskuse

Jana Veselá

Orchideje na dosah

(3. června 2017) Za živými orchidejemi nemusíte jezdit na druhý konec světa! Přijďte se na orchideje podívat do Jizerských hor - Orchidejová louka nedaleko Maxova.

3.6.2017 v 17:22 | Karma článku: 8.01 | Přečteno: 131 | Diskuse
Počet článků 50 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 817

Nad lží, nenávistí a korupcí, může zvítězit jen větší lež, nenávist a korupce.

Aby pravda a láska mohly zvítězit, musíte posvětit prostředky účelu.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.